Menu

Co všechno máte u nás v kurzu k dispozici?

V drtivé většině případů, když navštívíte stránky jiné autoškoly, se nedozvíte téměř vůbec nic, maximálně citaci zákona co je povinné. V podstatě jste donuceni, že zariskujete a koupíte zajíce v pytli. Snažíte se zuřivě vyptávát známých, jestli ví něco o ..., nebo se vrhnete na internetová diskuzní fóra a pročítáte, co se kde na koho dozvíte.

Na jednu stranu to chápeme, přeci jen jde o "papíry na řidičák", což stojí mnohdy nemalé peníze. Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli! Nikdo nechce platit za mizerně odvedenou práci. A...a.. víte jak má vypadat kvalitně odvedená práce? Když to nevíte, nemůžete vyžadovat 100% službu za Vámi vynaložené peníze.

Doporučuji být opatrný u autoškol, které nemají veřejně dostupný ceník služeb a úkonů. Přijde mi to jako podivná praktika, kde se mohou tvořit nerovné podmínky pro všechny žadatele. Po telefonu tak vzniká prostor "zpracovat" zájemce, ulovit ho, a pak ho nechat vystřízlivět, když už nemá moc šancí utéct z lopaty.
Z vlastních zkušeností upředňostňuji to, že si v klidu prostuduji všechny dostupné informace a pak se s chladnou hlavou rozhoduji, než jakýkoliv telemarketing, kde vás zpracují a je těžké odmítnout, protože to je zaručeně ta nejlepší nabídka vašeho života v podobě mimořádné akce, platné do... dnes?

Jak to vidíme v naší autoškole? Co považujeme za ideální prostředí, podmínky pro kvalitní výuku? Níže máte náhled toho, co máte k dispozici pro maximální klid a pohodové studium.


Přehled o platbách

Přehled o platbách, zaplacených, zbývajících je jednou z klíčových informací pro zachování zdravého vztahu žák vs. autoškola. Na našich stránkách máte přehled o každé vaší koruně.

Rádi vám vystavíme doklad o přijatých penězích, ale jenom na vašem uživatelském účtu budete mít všechny informace pohromadě, přehledně uspořádané.

Doslovně mě iritovalo, za mé činnosti v některých autoškolách, že jsem nebyl schopen odpovědět žákům na otázku, kolik ještě mají doplácet. A ještě větší rozčarování jsem zažíval, když to nevěděla ani ta osoba, která od žáků vybírala finance.

Přehled o absolvované teorii

Vzhledem k tomu, že všechny aktivity spojené se získání řidičského průkazu jsou ze zákona povinné, je nutné absolvovat všechny hodiny teorie. Aby vám nic neuteklo, máte tu přehled o všech teoriích, kdy, jaká teorie a kde bude. Ty hodiny, které jste už absolvovali, jsou pro vás vyznačeny. Nemusíte se jich již zůčastnit, ale pokud to je hodina, kde vaše znalosti mají ještě slabinu, můžete se znovu zůčastnit, bez obav o zpoplatnění hodin navíc.

Zároveň si můžete rozkliknout, jaké látce se máte věnovat ve vašem zájmu v samostudiu. Doporučujeme brát samostudium velmi vážně, protože náročnost závěrečného testu je velmi vysoká a nestačí si jenom trénovat testové otázky. Smyslem studování je naučit se a pochopit pravidla, podle kterých provoz na silnici funguje. Bezduché nacvičení správných odpovědí v závěrečném testu z vás dobré řidiče neudělá.


Přehled o jízdách

Není snad nic horšího, než zmatky v jízdách. Kdy máte jízdu? Stres z toho, jestli si to pamatujete správně. Kolik již máte odjeto, kolik vám zbývá do konce kurzu? Budete si muset dokoupit další jízdy, nebo to bude stačit? Když máte naplánováno více jízd, kdy to bude?

Tohle všechno vám u nás odpadá, protože vše máte přehledně na vašem uživatelském účtu.


Aktuální dění

Protože informací je hodně, není snadné se v tom orientovat, co kdy, kde a jak bude probíhat. Proto na úvodní straně máte vždy zobrazeno, co vás aktuálně čeká a nemine, co je třeba udělat. Nemusíte už pracně kontrolovat, co už máte hotovo. Zde se dovíte, kdy bude nejbližší termín důležitých aktivit.

"Hlídací psi" za vás kontrolují a hlásí:

Zjednodušeně řečeno, pokud pravidelně sledujete dění na vašem účtu, nemůže vám nic utéct.


Výukový materiál


Prosíme o strpení.... Na stránce se stále ještě pracuje...